Tuesday, Oct. 17, 2017

HFFL 2015

2015. godine Hrvatska liga flag footballa promijenila je ime u Hrvatska flag football liga te sustav natjecanja. U sezoni 2015. prvi puta imamo osam momčadi iz Hrvatske koje se natječu u dvije skupine, crvenoj i plavoj.

PLAVA SKUPINA                       CRVENA SKUPINA
1. Bjelovar Greenhorns              1. Greenhorns II
2. Zagreb Thunder                      2. Osijek Cannons
3. Split SeaWolves                      3. Zaprešić Saints
4. Zagreb Raiders                       4. Dubrovnik Sharks

Klubovi unutar skupine igraju međusobno tri puta, a između skupine jednom. Na finalnom turniru nastupaju pobjednici skupina te najbolje dvije momčadi na ukupnoj tablici koje nisu osvojile prvo mjesto u svojoj skupini.

TURNIR 1 (domaćin Dubrovnik Sharks) 28. / 29. ožujka
C1 (Greenhorns II), C2 (Osijek Cannons), C3 (Zaprešić Saints), C4 (Dubrovnik Sharks)
Ut. br. 46: Dubrovnik Sharks – Greenhorns II
Ut. br. 47: Zaprešić Saints – Osijek Cannons
Ut. br. 48: Dubrovnik Sharks – Osijek Cannons
Ut. br. 49: Dubrovnik Sharks – Zaprešić Saints
Ut. br. 50: Zaprešić Saints – Greenhorns II
Ut. br. 51: Dubrovnik Sharks – Greenhorns II
Ut. br. 52: Dubrovnik Sharks – Osijek Cannons

TURNIR 2 (domaćin Split SeaWolves) 11. / 12. travnja
P1 (Bjelovar Greenhorns), P2 (Zagreb Thunder), P3 (Split SeaWolves), P4 (Zagreb Raiders)
Ut. br.   1: Split SeaWolves – Bjelovar Greenhorns
Ut. br.   2: Split SeaWolves – Zagreb Thunder
Ut. br.   3: Zagreb Thunder – Bjelovar Greenhorns
Ut. br.   4: Bjelovar Greenhorns – Zagreb Raiders
Ut. br.   5: Zagreb Thunder – Zagreb Raiders
Ut. br.   6: Split SeaWolves – Zagreb Thunder
Ut. br.   7: Split SeaWolves – Bjelovar Greenhorns

TURNIR 3 (domaćin Zagreb Thunder) 25. / 26. travnja
P1 (Bjelovar Greenhorns), P2 (Zagreb Thunder), C3 (Zaprešić Saints), C4 (Dubrovnik Sharks)
Ut. br. 15: Dubrovnik Sharks – Bjelovar Greenhorns
Ut. br. 16: Zaprešić Saints – Zagreb Thunder
Ut. br. 17: Dubrovnik Sharks – Zaprešić Saints
Ut. br. 18: Zagreb Thunder – Bjelovar Greenhorns
Ut. br. 19: Zagreb Thunder – Dubrovnik Sharks
Ut. br. 20: Bjelovar Greenhorns – Zaprešić Saints

TURNIR 4 (domaćin Greenhorns II) 2. / 3. svibnja
C1 (Greenhorns II), C2 (Osijek Cannons), P3 (Split SeaWolves), P4 (Zagreb Raiders)
Ut. br. 21: Greenhorns II – Zagreb Raiders
Ut. br. 22: Osijek Cannons  – Split SeaWolves
Ut. br. 23: Zagreb Raiders – Split SeaWolves
Ut. br. 24: Greenhorns II – Osijek Cannons
Ut. br. 25: Zagreb Raiders – Osijek Cannons
Ut. br. 26: Split SeaWolves – Greenhorns II

TURNIR 5 (domaćin Bjelovar Greenhorns) 16. / 17. svibnja
P1 (Bjelovar Greenhorns), C1 (Greenhorns II), P2 (Zagreb Thunder), C2 (Osijek Cannons)
Ut. br. 27: Osijek Cannons – Bjelovar Greenhorns
Ut. br. 28: Greenhorns II – Zagreb Thunder
Ut. br. 29: Zagreb Thunder – Osijek Cannons
Ut. br. 30: Bjelovar Greenhorns – Greenhorns II
Ut. br. 31: Osijek Cannons – Greenhorns II
Ut. br. 32: Bjelovar Greenhorns – Zagreb Thunder

TURNIR 6 (domaćin Zaprešić Saints) 23. / 24. svibnja
P3 (Split SeaWolves), C3 (Zaprešić Saints), P4 (Zagreb Raiders), C4 (Dubrovnik Sharks)
Ut. br. 33: Split SeaWolves – Dubrovnik Sharks
Ut. br. 34: Zagreb Raiders – Zaprešić Saints
Ut. br. 35: Dubrovnik Sharks – Zagreb Raiders
Ut. br. 36: Zaprešić Saints  – Split SeaWolves
Ut. br. 37: Zaprešić Saints – Dubrovnik Sharks
Ut. br. 38: Split SeaWolves – Zagreb Raiders

TURNIR 7 (domaćin Zagreb Raiders) 6. / 7. lipnja
P1 (Bjelovar Greenhorns), P2 (Zagreb Thunder), P3 (Split SeaWolves), P4 (Zagreb Raiders)
Ut. br. 39: Zagreb Raiders – Bjelovar Greenhorns
Ut. br. 40: Zagreb Thunder – Split SeaWolves
Ut. br. 41: Zagreb Raiders – Zagreb Thunder
Ut. br. 42: Zagreb Raiders – Split SeaWolves
Ut. br. 43: Bjelovar Greenhorns – Split SeaWolves
Ut. br. 44: Zagreb Raiders – Bjelovar Greenhorns
Ut. br. 45: Zagreb Raiders – Zagreb Thunder

TURNIR 8 (domaćin Osijek Cannons) 6. / 7. lipnja
C1 (Greenhorns II), C2 (Osijek Cannons), C3 (Zaprešić Saints), C4 (Dubrovnik Sharks)
Ut. br.   8: Zaprešić Saints – Greenhorns II
Ut. br.   9: Zaprešić Saints – Osijek Cannons
Ut. br. 10: Osijek Cannons – Greenhorns II
Ut. br. 11: Greenhorns II – Dubrovnik Sharks
Ut. br. 12: Osijek Cannons – Dubrovnik Sharks
Ut. br. 13: Osijek Cannons – Zaprešić Saints
Ut. br. 14: Greenhorns II – Zaprešić Saints